Haber: Furkan Duran En İyi Dijital Medya Lonca Medya
A+ A-
16 Mart 2019 Cumartesi 15:50:13
1835 kez okundu.
32.Uluslararası Tüketici Zirvesi Çırağan Saray'da gerçekleşti. Bir çok markanın ödül aldığı gecede Lonca Medya dijital medya alanında yılın en iyisi olarak ödüle layık görüldü.

LONCA MEDYA ''EN İYİ DİJİTAL MEDYA'' ÖDÜLÜ ALDI

Türkiyenin en uzun soluklu uluslararası organizasyonlarından olan Tüketici Zirvesi'nin 32.ncisi 15 Mart 2019 tarihinde Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirildi. Lonca Medya ''En İyi Dijital Medya'' ödülüne layık görüldü.

Türkiye ve dünyada tüketicinin korunması ve bilinçlenmesi için çalışmalarını sürdüren LobIn Turkey tarafından gerçekleştirilen Tüketici Zirvesi'nde bu yılın teması “Dijital Ekonomi ve Tüketici“ oldu.

3 ayrı oturum olarak planlanan Tüketici Zirvesi'ne marka temsilcileri konuşmacı olarak katılırken bu yılın öne çıkan ürün ve hizmetleri de Çırağan Sarayı'nda düzenlenen törenle sahiplerine ulaştı.

Gala gecesi ve ödül töreninin Çırağan Sarayı'nda gerçekleştiği iş, sanat ve medya dünyasından bir çok önemli ismin katıldığını gecenin sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu yaptı.

Açılış konuşmasını Lob'in Turkey Başkanı Fahri Ustaoğlu'nun gerçekleştirdiği 32. Uluslararası Tüketici Zirvesi, yurtiçi ve yurt dışından değerli konukların ağırlandığı zirvede, dünyanın en gelişmiş 10 ekonomisinden biri olma yolunda ilerleyen Türkiye'nin, imalat ve hizmet sektöründe kalite adına gelmiş olduğu yer kamuoyuyla paylaşıldı. Ustaoğlu, "Tüketicinin korunması, kalitenin artırılması ve Türkiye'nin marka değerini artırmak için çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, geceye katılan ve emek veren herkese teşekkür ederek, ödül alanları tebrik etti.

Yerel ve ulusal haber siteleriyle, sosyal medya çalışmalarıyla, mobil uygulamalarıyla ve birçok dijital medya projesiyle sektörde inovasyon yaratan Lonca Medya ''En İyi Dijital Medya'' ödülüne layık görüldü.

Gala gecesinde ödülünü alan Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nurhayat Varol, Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran ve beraberindeki Lonca Medya ekibini sahneye çağırarak Lob'in Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Ustaoğlu ve Sunucu Gökay Kalaycıoğlu'nun elinden ''Yılın En İyi Dijital Medya'' ödülünü alarak 32. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi'ne damga vurdu.

Lonca Medya

LONCA MEDYA ÖDÜL TÖRENİ VİDEO GÖRÜNTÜSÜ