Adem Yılmaz Dünya Şampiyonu Oldu
A+ A-
12 Ekim 2017 Perşembe 00:07:39
1625 kez okundu.
Modern saç kesiminde Adem Yılmaz Birinci Oldu

ADEM YILMAZ MODERN SAÇ KESİMİNDE BİRİNCİ OLDU

Bulgaristan Sofya'da 30 Eylül - 01 Ekim tarihleri arasında düzenlenen ''Hair Fashion Show'' da CMC CAT Türkiye Kuaförler Milli Takımı birinci oldu. Ayrıca bireysel yarışmalara İstanbul Beylikdüzü ilçesinden katılım sağlayan Adem Yılmaz Modern saç kesiminde birinci oldu. Bayanlarda ise birinciliği bireyselde Tülin Mustafaoğlu aldı. Bayanlarda salon topuzunda ise Serkan Aydoğmuş üçünülüğü alarak ülkelerine gururla döndüler.

CMC CAT Türkiye Kuaförler Takımı Teşekkürlerimizi Sunarız!

Türkiye CMC CAT Başkanı Mustafa Ceylan'a teşekkürlerini sunan CMC CAT Türkiye Kuaförler takımı, takımında yer alan yedi kuaför Manisa'dan Ferdi Deren, İzmirden Serkan Aydoğmuş, İstanbuldan Yasin Küçüközer, İstanbuldan Adem Yılmaz, Bursadan Şengül Güler, Ankaradan Yusuf Solak, Hataydan Cuma Karaahmetlioğlu ve korokrafi, kıyafet, üzik ve moda tasarımlarını hazırlayan Türkan Ceylan hanımefendiye, bizi yalnız bırakmayan onursal başkanımız Baykan Savaş ve değerli eşine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 

Adem Yılmaz kimdir?


Her başarılı insan gibi onunda hayatı zorluklar içinde geçmiştir. Yozgat'ın Çekerek ilçesi Hamzalı köyünde hayvan ve çiftçilikle uğraşan bir çifçinin  10 /10/1985 yılında dünyaya gelen en küçük çocuğu olan Adem Yılmaz, küçük yaşta babasını kaybetme üzüntüsünü yaşamasına rağmen, hayat mücadelesinden bir an olsun vazgeçmeyerek, ilk eğitim yılını tamamladıktan sonra 2000 yılında İstanbul'a gelerek Etiler'in ünlü erkek  kuaförlerinde çalışmaya başlayarak kuaförlüğü kendine meslek edinmiştir.

Defalarca imkansızlıklardan dolayı yenilip memleketine dönmek zorunda kalmasına rağmen, hiç bir zaman hedeflerinden vazgeçmeyen Yılmaz, bir çok eğitimlere, showlara ve  yarışmalara katılarak ödüller almıştır. Son olarak Bulgaristan Sofya'da düzenlenen CMC CAT Mondiale Coffiur Türkiye ekibi ile hem ülke yarışmasında hem de bireysel yarışmada uluslararası şampiyon olmayı başarmıştır. Kendini sürekli geliştirerek eğitimli bir kuaför olarak istanbul Beylikdüzü'nde 150 m2 salonunda hizmet vermeye devam etmekte olan Adem Yılmaz her geçen gün daha büyük başarılara imza atmak için azimli çalışmalarını sürdürmekte olup. Mesleğine ilk günki aşkla bağlı olmakla beraber mesleğini Dünya'da ön plana çıkarmak için elinden gelini yapıcağı sözünü vermektende çekinmemektedir.

BAR-BER HAİR STUDİO AYRINTILARI İÇİN TIKLAYINIZ

Zirvedeki 100 İnsan