Malatya Platformu Başakşehir Belediye Başkanını Ziyaret Etti
A+ A-
7 Ekim 2017 Cumartesi 16:45:20
1403 kez okundu.
Malatya Platformu yönetimi Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

MALATYA PLATFORMU BAŞAKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

YASİN KARTOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ

Başakşehir Belediye Başkan yardımcılığını yürüten Yasin Kartoğlu Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın İBB başkanlığına getirilmesi sonrasında Başakşehir Belediyesi yeni başkanı seçildi. Malatya Platform Başkanı Muzaffer Tunç ve Malatya Platformu yönetim kurulu üyeleri yeni başkan Yasin Kartoğlu’nu makamında ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundular.

Malatya Platform Başkanı DBMD Genel Başkanı Muzaffer Tunç, Genel Sekreter Lonca Medya Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran, Başkan yardımcıları İstanbul Tapu Kadastro Bölge Müdürü Sedat Cömertoğlu, Asil Kumaşçılık A.Ş yönetim kurulu başkanı işadamı Abdullah Işık, Başkan danışmanları İstanbul İl Vatandaşlık Müdürü Orhan Ardıç, TC.Başbakanlık Özelleştirme Daire Başkanı Cengiz Bucak, Elektrik ve Elektronik Mühendisi işadamı Arif Akkaya, Tüm Azarbaycanlılar Birliği Genel Başkanı Akil Sametbeyli, Bürokrat Mustafa Emiroğlu'nunda katıldığı hayırlı olsun ziyaretinde Başakşehir Belediye Başkanlığına getirilen Yasin Kartoğlu'na hayırlı olsun temennilerinde bulunuldu.

YASİN KARTOĞLU KİMDİR?

Malatyalı bir ailenin oğlu olarak 1977 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Küçükçekmece'de tamamladı. İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olan Yasin Kartoğlu, siyasi hayatına Ak Parti Küçükçekmece Gençlik Kolları kurucu üyeliği ile başladı. 2003-2008 Yılları arasında Ak Parti Küçükçekmece İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı görevlerinde bulundu.
2009 Yerel seçimlerinde Ak Parti Başakşehir Belediyesi Meclis Üyeliği'ne seçilen Kartoğlu, aynı dönemde Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın ekibinde de yer alarak, Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. İstanbul'un en genç belediye başkanı olan Yasin Kartoğlu Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Lonca Medya 

www.beylikduzu.com.tr

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Zirvedeki 100 İnsan