West İstanbul Marina 5. Yılını Etkinlikler ile Kutluyor
A+ A-
7 Ekim 2017 Cumartesi 11:24:13
1117 kez okundu.
West İstanbul Marina 5.yıl etkinlikleri kapsamında şair, yazar, araştırmacı, gazeteci, tiyatro oyuncusu Sunay Akın izleyiciler ile buluştuğu etkinlik ile başladı.

WEST İSTANBUL MARİNA 5.YILINI ETKİNLİKLER İLE KUTLUYOR

Beylikdüzü Denize Açılıyor sloganı ile West İstanbul Marina 5.yılını düzenlediği etkinlikler ile kutluyor. Etkinliklerin ilk günü Beylikdüzü Belediyesi Oda Orkestrası gösterileri ile başladı. Etkinliklerin ilk gününde sahne alan şair, yazar, araştırmacı, gazeteci ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın'ında izleyici ile buluştuğu gecede usta oyuncu Denizcilik Tarihini kendine özgü anlatımı ile gerçekleştirdi. 

Usta oyuncunun sahneye davet ettiği Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, West İstanbul Marina Müdürü Fuat Çimen sanatçıya çiçek takdiminde bulundu. Usta oyuncu tarafından sahnede rahat, hazırol, esasduruş gösterisi ise objektiflerimize yansıdı.

6-7-8 Ekim tarihlerinde yapılacak etkinliklerin ikinci gününde ise sokak müzisyenleri ve çocuklar için atölye çalışmaları, kokteyl ve Golden Horn Brass konseri ile devam edilecek, etkinliklerin son gününde ise sokak müzisyenleri ve çocuklar için atölye çalışmalarının yanısıra, kokteyl, lasman (Beylikdüzü Denize Açılıyor Sualtı Tarihi Araştırmaları) Barış için Müzik vakfı orkestrası gösterileri sonrasında 5.yıl kutlamaları tamamlanmış olacak...

LONCA MEDYA 

www.beylikduzu.com.tr

RAHAT

HAZIROL

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, West İstanbul Marina Müdürü Fuat Çimen, Usta Oyuncu Sunay Akın, Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nurhayat Varol, Lonca Medya Halkla İlişkiler Müdürü Nergis Yenidoğdu

Zirvedeki 100 İnsan