Beylikdüzü'nde Şehit Aileleri Derneği Açıldı
A+ A-
7 Ekim 2017 Cumartesi 10:42:51
1238 kez okundu.
Beylikdüzü ilçesinde Şehit Aileleri Derneği Açılışı Gerçekleşti

BEYLİKDÜZÜ ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ (BEYŞAD) AÇILDI

Beylikdüzü Şehit Aileleri Derneği (BEYŞAD) açılışını Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Garnizon Komutanı Albay Bülent Tarhan, Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Av.İsmail Damat, Beylikdüzü Müftüsü Lütfi Aydın, Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Mahalle Muhtarları, Basın Mensupları ile birlikte şehit ve gazi aileleri katılımı ile açıldı.

Beylikdüzü Kaymakamlığı SYDV Müdürü Ömer Faruk Koçyiğitin sunuculuğunu yaptığı açılış Kur'an-ı Kerim tilaveti okunması ile başladı. Açılış programında Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte BEYŞAD Başkanı Ahmet Yerer derneğin oluşumu ve kuruluş aşamaları ile ilgili bilgilendirici birer konuşma yaptılar.

41 Şehit ailesi ve 86 Gazinin bir araya gelip kurmuş oldukları BEYŞAD açılışında Azem Yükseloğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Yuşa Ensar Çetin'in okuduğu ''Şehit Ömer Halisdemir Otuz Kuş Şiiri'' duygulu anlar yaşanmasına neden oldu. Bir çok davetlinin gözlerinden yaş gelerek dinlediği şiir sonrasında en yaşlı gazi ile birlikte kurdele kesimi sonrasında Beylikdüzü Şehit Aileleri Derneği açılışı gerçekleştirildi.

Şehit Aileleri Derneği Açılış Görüntülerimizi sitelerimizin ilgili bölümlerinden izleyebilirsiniz.

LONCA MEDYA 

www.beylikduzu.com.tr

AÇILIŞ GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Zirvedeki 100 İnsan