İletişim Bilgileri

(0212) 875 7585

(0212) 875 0584

Neşet Burger & Steak: Kavaklı Mahallesi Kavaklı Caddesi Gülyapı Kavaklı Konakları No: 42/B1 Yakuplu - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Sektör: Hizmet

Sektör: Yeme İçme Eğlence » Restaurantlar

Sektör: Yeme İçme Eğlence » Paket Servis

Yetkili Kişi: Neşet Burger Steak

Web Adresi: http://www.nesetburger.com/

E-Mail: info@nesetburger.com

Sosyal Medya'da Paylaş

Hakkında

GEÇMİŞTEN GELECEĞE

3 Kuşaktan Gelen Tecrübemizi Siz Misafirlerimiz için Paylaşıyoruz...

1972 Yılında Erzincan da dünyaya geldim.Rahmetli dedem kasaplık mesleğinde mahir bir kimse idi. Babam da küçük yaşlardan itibaren hem hayvancılıkla uğraşıp hemde babasından kasaplık mesleğini öğrenip her iki işi bir arada yürüttü.

1974 yılında babam kasap olarak Almanyaya gidip orada mesleğini icra etmeye devam etti.Şahsım olarak bende Almanyaya gitmeden önce Erzincan da akabinde de Almanya da babamın yanında kasaplık mesleğini iyice öğrendikten sonra ticari hayatıma kasaplık ve restoran işi ile devam ettim.Almanya da uzun yıllar et ürünleri üzerine restoran işletmeciliği yaptıktan sonra İstanbula dönmeye karar verdik.

Güzel vatanımızda da en iyi bildiğimiz işi yapmak ve misafirlerimize en kaliteli hizmeti verebilmek gayesi ile burada da restoran işletmeciliğine soyunduk.Son olarak 3 kuşaktır edindiğimiz bilgi , birikim ve tecrübemizi Neşet Burger & Steak çatısı altında harmanlayarak Beylikdüzü Yakuplu da faaliyet gösteren ilk restoranımızın açılışını yaptık.

SİZLER İÇİN EN İYİSİ

Evinizin Rahatlığında, Aradığınız Lezzeti sunmak için buradayız..!

1 Asra dayanan tecrübemiz ile kaliteli hizmet anlayışımızı siz değerli misafirlerimize sunmak için profesyonel ekibimiz ile her daim hazırız.

Aile sıcaklığında bir ortam, Nezih bir sunum, özenle seçilmiş kaliteli ürün konsepti ile hem sizler hem sevdikleriniz için en iyiyi sunmaya çalışmaktayız. Her geçen gün kendimizi yenilemekte ve innovatif yaklaşımla günceli takip etmekteyiz.

Sağlığa verdiğimiz önem ve misafirlerimizdeki memnuniyeti vazgeçilmez vizyonumuz olarak belirledik ve bu şekilde ilerlemenin bilincindeyiz.

Hem ailece hem grup olarak düzenleyebileceğimiz ortamımızı toplantılar, kutlamalar, çalışma ortamları ve özel günlerde rezerve edebilme imkanın sunmaktayız.

TANITIM RÖPORTAJI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.