İletişim Bilgileri

(0212) 876 2999

(0212) 876 2899

Ekoloji Anaokulu: Kavaklı Mah. Batı Trakya Bulvarı Ayazma Cad. No.13 - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Sektör: Eğitim

Sektör: Okullar

Yetkili Kişi: Ekoloji Anaokulu

Web Adresi: http://www.ekolojianaokulu.com/

E-Mail: info@ekolojianaokulu.com

Sosyal Medya'da Paylaş

Hakkında

EKOLOJİ ANAOKULU

2000 Yılından beridir Eğitim Camiası’na , akademik , uygulamalı , bilimsel ve öğrencilerin eğlenerek öğrenebilecekleri ses getiren  ciddi projeler yapan, genç , dinamik , alanında bilgili  bir ekip tarafından , Eğitime farklı bir  bakış açısı getirmek üzere kurulmuştur.

Her çocuğun  farklı özelliklere  sahip olduğunu, Onlar’ın en değerlimiz olduğunu , mutlu çocuğun daha iyi öğrendiğini biliyoruz. Bu sebeple;  EKOLOJİ ANAOKULU’nun eğitim sistemi farklı, bir benzerimiz yok !

Okulumuzda,  çocuklarımıza profosyonel  eğitimciler desteği ile,doğuştan gelen yeteneklerini farkedip, doğru yönlendirmeler ile  bu yeteneklerini geliştirecek, kendilerini tanıyıp ileriki yaşamlarında başarıya ulaşmak için içlerindeki potansiyeli ortaya çıkaracak öğrenmeyi aşılayacak çok yönlü bir eğitim verilmektedir.

Ekoloji Anaokulu’nda çocuklarımız, deneyerek , yaparak, yaşayarak , ekolojik öğrenme modeli ile teorik bilgileri pratiğe döküyor, yaptıklarını özümseyerek  olaylar karşısında farklı bakış açıları ve analiz yeteneği kazanıyorlar.

Ekoloji Çocukları; sevgi dolu, güvenli ,ileri teknoloji ile donatılmış, doğa ile içiçe bir ortamda; mutlu , eğlenerek, özgür ve disiplinli ( ama baskıdan uzak) bir eğitimle, başarıya ulaştıkça özgüven kazanıyor ve daha fazlasını hedefliyorlar.

Okulumuz hakkında daha fazla bilgi almak ve ziyaretleriniz için aşağıdaki telefon numaralarımızdan randevu alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

CEP: 0545 819 01 71

TEL: 0212 876 29 99

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.