İletişim Bilgileri

0850 808 3424

(0212) 806 2434

0507 344 6506

Güvenç Tur: Merkez Mah. Osmangazi Cad. No:15/3 Yakuplu - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Sektör: Taşımacılık

Sektör: Hizmet

Yetkili Kişi: Sezer Güvenç

Web Adresi: http://www.guvenctur.com/

E-Mail: sezer@guvenctur.com

E-Mail: yavuz@guvenctur.com

Sosyal Medya'da Paylaş

Güvençtur

Hakkında

GÜVENÇ TURİZM

Uzun yıllar taşımacılık sektöründe çeşitli konumlarda çalışan uzman bir ekibin bir araya gelmesi ile kurulan Güvenç Turizmin birinci önceliği profesyonel taşımacılık hizmetleri sunmaktır.

Bugün geniş ve profesyonel bir kadroya, geniş araç filosuna sahip olan Güvenç Turizm sektörün lider taşımacılık firmaları arasında yerini almıştır.

Güvenç Turizm tüm servis sürücülerinde en az beş yıllık sürücü ve psikoteknik belgesi olması şartını aramaktadır. Bu standardımızla siz kıymetli müşterilerimizin rahatlık ve güvenliği amaçlanmaktadır

Güvenç Turizm olarak servis araçlarımızın periyodik bakımlarının düzenli olarak yetkili servislerine yaptırılması, taşıdığımız personelinize sorunsuz yolculuk sağlamaktadır. Güvenç Turizm filosundaki araçların tamamı kasko sigortalı olup, yolcularımızın tamamı her türlü kazaya karşı "özel koltuk sigortası" ile güvence altına alınmıştır.

Güvenç Turizm farklı ihtiyaçlarınıza her zaman farklı çözümler sunabilecek güce sahiptir. Personel servisi ihtiyacınız için istediğiniz marka, model ve cinsteki aracı geniş araç filomuzda bulabilirsiniz.

Güvenç Turizm ailesi, üst yönetiminden servis yöneticilerine, teknik ekibinden şoför kadrosuna kadar, sizlerin işyerlerine huzur ve güvenle ulaşmanız için, gece gündüz çalışmaktadır. Bunun en büyük göstergesi, 24 saat boyunca görebileceğiniz yollardaki araçlarımızdır.

SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin yukarısında hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki eğitim ekibimiz; yöneticilerimizden servis sorumlularımıza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi eğitim, kılık kıyafet standartları, iletişim ve turizm hizmet konularında sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir.

OPERASYON MASASI

Servis operasyonumuz ve şoförlerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkânlarla donatılmış olup, oluşabilecek her türlü aksaklık karşısında şirket merkezimizdeki operasyon masasıyla anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak hemen her türlü problemi yerinde ve anında çözebilmektedir.

SERVİSLER

Güvenç Turizm aşağıdaki servis gruplarında müşterilerine çözümler sunmaktadır.

  • Personel Servisi Taşımacılığı
  • Okul Öğrenci Servisi Taşımacılığı
  • Turistik Gezi Taşımacılğı
  • Özel Gezi ve Servis Hizmetleri

www.guvenctur.com

0850 808 34 24

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.