İletişim Bilgileri

(0212) 432 4986

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat: Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Sektör: Taşımacılık

Sektör: Hizmet

Sektör: Alo Usta

Yetkili Kişi: Servet Taşdemir

Web Adresi: http://www.beylikduzu-nakliyat.net/

E-Mail: info@beylikduzu-nakliyat.net

Sosyal Medya'da Paylaş

Hakkında

Beylikdüzü Nakliyat Hakkımızda

Beylikdüzü Nakliyat olarak firmamız 2000'li yıllarda faaliyet hayatına başlamış akabinde ülkemiz içerisinde hayata geçirilen Bakanlıkça verilen kalite ve taşımacılık belgelerini alarak kaliteli taşımacılığın temelleri atmıştır.

Firmamız politikaları gereği daima müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak hem çalışanlarımızın nakliye eğitimi olsun, hem de araçlarımızın kapasitesini de taşımaya elverişli hale getirmiştir. Çalışan ve Araçlarımız adına gerekli yatırımları yaparak beylikdüzü evden eve nakliyat alanında istanbul'un en iyisi haline gelmiştir.

Beylikdüzü semtinde ikamet eden bütün müşterilerimizin taşınma ihtiyacını en iyi şekilde taşıma başlığını kendine ilke edinen firmamız bakanlığımızca verilen bütün nakliye belgelerine sahiptir...

Beylikdüzü Nakliyat % 100 kaliteli personel ve ihtiyaça uygun araç kapasitesine sahiptir.

Güleryüzlü hizmet almak isteyenler için doğru adreste olduğunuz bildiririz.

Misyonumuz

Nakliyat alanında, daima yenilikçi ve başarılı projelerle, evden eve nakliyatı zirveye gerirerek sektöre büyük katkı sağlamak,

Çalışanlarımıza daima eğitim vererek ve geridönüşümler sayesinde daima gelişme odaklı olmak,

Beylikdüzü Nakliyat olarak hedeflerimiz her zaman mutlu müşteri profilleri oluşturmak.

Vizyonumuz

Beylikdüzü Nakliyat denilince akla gelen firma olmak için elimizdeki bütün argümanlarımızı hayata geçirmek.

Sene 2016 ve bizler bu güne kadar devamlı gelişerek % 100 müşteri memnuniyeti anlayışını zirve noktalara taşıyarak İstanbul Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat alanında tekiz..!

Firmamız ile çalışan bütün müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti vererek onları bütün asli sorunlardan kurtarmayı hedeflemekteyiz. Beylikdüzü Expertiz Hizmeti denilince aklınıza tanım olarak; eşyanızın toparlanması, ambalajlanması, paketlenmesi, eşyalarınızın kaplayacağı hacimin hesaplanması gibi bütün sorular gelmeli ve firmamız sizlere bütün bunları ücretsiz olarak sunmaktadır.


İhtiyaç duyduğunuz hizmet için çekinmeden firma yetkililerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzun yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin soracağı bütün soruları Çekinmeden 0 (212) 432 49 86 No'lu telefondan arayabilirsiniz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Hizmeti olarak İstanbul Beylikdüzü'nde eşyalarınızı ister Beylikdüzü'nde, ister İstanbul içi olsun isterse şehirlerarası olsun evinizi yani eşyanızı o anki şekliyle uzman ekibimizle yeni konutunuza sorunsuz bir şekilde naklediyoruz.

Beylikdüzü Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti anlayışlarıyla da fark yaratan firmamız şimdiye kadar yüzlerce mutlu müşteri altyapısıyla hizmetlerine devam etmektedir. Bu da firmamızın nakliyat konusunda köklü bir firma olduğunun ve olmaya da devam edeceğinin zorunluluğunu doğurmaktadır.

Taşıma işlemi genel mana da belli bir yükün A noktasından B noktasına dışarıdan hizmet alımı yoluyla karşılığında ücret ödenmesi mulahazası durumudur. Fakat terim anlamında olduğu gibi bu beylikdüzü nakliye işlemi bu derece kolay ve basit bir süreç olmadığı hem müşteri hem de bizler açısından bilinen bir durumdur.

Nakil işlemi sırasında hem iç hem de dış etkenler olmak üzere sürecin sekteye uğradığı, bazen de istem dışı etkilerin varlığıyla da sürecin tamamen sorunla noktalandığı durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu tip durumlarda kim haklı kim haksız tartışmasını bir kenara bırakarak siz değerli müşterilerimize özellikle beylikdüzü semtinde ikamet edenler için ŞİDDETLE UYARARAK diyoruz ki kesinlikle beylikdüzü evden eve nakliyat yaptıracağınız zaman çalışacağınız firmanın kalite belgelerine ve de Bakanlıkça verilen taşıma belgelerinden olan K1 ve K3 belgelerinin varlığının olup olmadığına bakınız. Eğer kalite ve taşıma belgesine sahip olmayan bir firma ile çalışırsanız yukarıda terim anlamını verirken tamamlanamayan beylikdüzü nakliyat kriterleriyle karşılaşmanız muhakkaktır. Firmamız nakliyat belgelerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü ve çevre semtlerde profeyonel evden eve nakliyat hizmetini konusunda uzman güleryüzlü ekip arkadaşlarımız, kalteli hizmet anlayışımız ve uygun fiyat garantisiyle hizmet vermekteyiz. Taşınmalarınıza bir nebze de olsa yardımcı olabilmek için sağ tarafta bulunan kısa tanıtım videomuzu izlemenizi öneririz.

 • Ev Taşınmalarında Verdiğimiz Hizmetler
 • Ev taşımaya uyumlu özel araç, işin ehli olan uzman 4 veya 5 kişilik bir ekip,
 • Eşyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için uygun ambalaj malzemesi,
 • Sökülmesi gereken mobilya (masa ,gardolap,çocuk odası, tv ünitesi ve çekyatların başları) gibi mobilya aksamlarının sökülüp ve paketlenmesi,
 • Beyaz eşyalarınızın (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinası) söküldükten sonra ambalajlama yapılması,
 • Sökülen eşyaların tekrar montaj işlemleri.
 • Firmamız şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti de vermektedir.
 • İstanbul Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Firmaları

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları olarak kaliteli evden eve taşımacılık hizmetini çağın gereksinimi teknoloji ve son sistem ekipmanlar ile yapmaktayız. Ev taşımacılığı hizmetimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olup kişiye has evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Ofisten ofise nakliyat ev taşıma hizmeti ile sizlere destek oluşturmaktayız. İstanbulda çok nadir olan kişiye özel evden eve nakliyat hizmeti memnuniyet uyandırmaktadır.Stresli bir iş olan ev taşıması güleryüzlü ekip arkadaşlarımız ile sorunsuz nakliye lokasyonları ile yönetilmektedir. isteklerinizi bize belirtin istekleriniz doğrultusunda en uygun ve pratik nakliyeci çözümlerini sizlere sunalım

Beylikdüzü evden eve nakliyat ev taşıma da profosyonel çözümler ev taşımak artık kabus değil !!!

Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü İstanbul da hayatı kolaylaştıran nakliye çözümlerimiz ile her bütçeye uygun evden eve taşıma fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz. Kullandığımız nakliye gereçleri ile istekleriniz bünyesinde hizmet analizi yapıyor size beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgileri arz ediyoruz.

Detaylı bilgi için web sitemizde resimlere bakabilirsiniz.her ebattaki nakliyat araçlarımız hertürlü taşınma talebine cevap verebilicek niteliktedir. Beylikdüzü Nakliyat firması olarak sizlere ister şehir içi ister şehirler arası evden eve nakliyat ön bilgi ve fiyatları hakkında araştırması çekinmeden arayabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hizmetlerimiz isteğe bağlı olarak axa oyak sigorta güvencesi altındadır.

Detaylı bilgi ve rezervasyon işlemleriniziçin lütfen iletişime geçin.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliye

Beylikdüzü Nakliyat uzun yıllar sizlere hem kaliteli hizmet verirken hem de uygun maliyetle sizleri istanbul beylikdüzü nakliyat olarak hizmetlerini vermiştir. Hizmet seçeneklerimiz arasında bir çok dal olmasına rağmen en hassas olduğumuz nakliye konusunda yılların birikimini sizlere sunuyoruz. 

Özellikle Beylikdüzü'nde Müşteri Memnuniyeti 1. Önceliğimizdir

Bahsettiğimiz üzere sadece nakliyat hizmeti olmamakla beraber depolama, askılama hizmeti, montaj ve ambalajlama hizmeti, temizleme hizmeti, mobilyalarınız için monte veya demonte hizmeti gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır.

Beylikdüzü Nakliyat olarak sadece müşteri profili olarak ev taşımamakla birlikte bütün yapmış olduğumuz hizmet çeşitlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

 • Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
 • Beylikdüzü Banka Taşımacılığı,
 • Beylikdüzü Ofis Taşımacılığı,
 • Beylikdüzü Fuar Taşımacılığı
 • Beylikdüzü Eşya Taşımacılığı
 • Beylikdüzü Eşya Depolama
 • Beylikdüzü Kamu Kurum Nakliyesi
 • Beylikdüzü Antika ve Özel Eşya Nakliyesi
 • Beylikdüzü Dershane Nakliyesi
 • Beylikdüzü Büro Nakliyesi
 • Beylikdüzü Parça Eşya Nakliyesi
 • Beylikdüzü Ambalaj ve Paketleme

İhtiyaç duyduğunuz hizmet için çekinmeden firma yetkililerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzun yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin soracağı bütün soruları Çekinmeden 0 (212) 432 49 86 No'lu telefondan arayabilirsiniz.

Yorumlar

Firma Konumu