İletişim Bilgileri

(0212) 426 8700

(0212) 426 8706

Reibel Transportation: Beşyol Mah., Eski Londra Asfaltı, Saraçoğlu İş Merkezi No: 18 Kat: 5 34641 Florya - İSTANBUL - BAKIRKÖY

Sektör: Taşımacılık

Sektör: Hizmet

Yetkili Kişi: Arif Badur

Web Adresi: http://www.reibeltasimacilik.com.tr/

E-Mail: info@reibeltasimacilik.com.tr

Sosyal Medya'da Paylaş

Reibel Taşımacılık A.Ş

Hakkında

REIBEL TAŞIMACILIK VE TİCARET A.Ş.

Arif BADUR
Yönetim Kurulu Başkanı

Reibel Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. , 01 Haziran 2001 tarihinde kurulmuştur. Uluslararası hava-kara-deniz ve kombine (hava-kara-deniz-nehir-demiryolu) taşımacılığın yanı sıra, kargo uçağı kiralama acentası ve Türkiye’de 19 yabancı havayolunun “Kargo Genel Satış Acentası” olarak da hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. 


Temsilciliğini yapmakta olduğumuz havayolu şirketleri : Aeroflot-Don, Aerosvit, Air Astana, Air Moldova, Air Rossiya, Albanian Airlines, Ariana Afghan, Belavia, Bosna Herzegovina Airlines, Dnieproavia Airlines, Donbassaero, JAT Airways, Mongolian Airlines, Silkway Airlines, Tajik Air, Tavrey Air, Turkmenistan Airlines, Uzbekistan Airlines ve Vim Avia'dır.

Ağırlıklı olarak, Türki Cumhuriyetleri, Rusya, Ukrayna, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Hırvatistan, Orta Doğu, Irak, Afganistan, Libya, Uzak Doğu ve Avrupa’ya taşımacılık servisi sağlamakla birlikte, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tüm dünya ülkelerine gönderim yapabilmekteyiz.

Agron ALO
Genel Müdür

T.C. Ulaştırma Bakanlığı Genel Müdürlüğü R1 ve R2 yetki belgesine sahip olan şirketimiz, Utikad ve Fiata taşımacılık organizasyonlarının da üyesidir. 

Hava Taşımacılığı : 
Şirketimiz, Istanbul çıkışlı Türkiye merkezli tüm kargoların dünyanın her yerine havayolu ile taşınmasının yanı sıra, talep doğrultusunda “charter” kiralık kargo uçağı temini imkanları sunmaktadır.

Kara ve Demiryolu Taşımacılığı :
Taşımacılıkta Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Balkan Ülkeleri ile , Orta Doğu ve Uzak Doğu arasında bir köprü görevi gören ülkemizde, kara-demiryolu taşımacılığının özel bir yeri bulunmaktadır. 

Şirketimiz, T.C. Ulaştırma Bakanlığı Genel Müdürlüğü R1 ve R2 Belgesi’nin (BAK.R2.34.10454) vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, komple araç tahsisi, parsiyel yükleme, ağır kargo ve proje-yapı-inşaat taşımacılığı konularında müşterilerimize en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmaktayız.

Yunanistan Kartoria'dan, Alma Aty, Chimkent, Bishkek, Tashkent, Asghabat, Bakü ve Tiflis'den düzenli parsiyel çıkışlarımız, tüm Avrupa ülkeleri için özel proje araç teminimiz, özellikle Irak ve Afganistan için konut ve iş makinası taşımacılığımız, Türki Cumhuriyetleri'nde Karadeniz limanları üzerinden gemi+vagon taşımacılığı hizmetlerimiz ve dünyanın her yerinde bulunan acenta ağımız sayesinde tüm kara-demiryolu taşımacılığının yanı sıra, ihtiyaç doğrultusunda aylık ya da seferlik araç kiralama servislerimiz ile kara taşımacılığında da adımızıdan başarı ile söz ettiriyoruz.

Deniz Taşımacılığı :
Deniz, deniz-demiryolu ve deniz-karayolu hizmetlerinde, komple konteyner, parsiyel konteyner, nehir kargoları, dökme kargo ve özel konteyner taşımacılığı da yapmakta olan şirketimiz ayrıca Türkiye’den dünyanın tüm limanlarına tarifeli, kısmi ya da komple gemi kiralama imkanı sunmaktadır. Tüm bu hizmetlerimizin yanısıra “günlük konteyner pozisyon bilgisi” temini, transfer ve depolamayı da içeren liman hizmetleri de başarıyla yürütülmektedir.

Profesyonel çalışma anlayışımız, taşımacılık tecrübelerimiz ile size en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız,çünkü biz, sizlerin;
 

“Türkiye’deki Ortağınızız”

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.