İletişim Bilgileri

0850 533 0153

Avcılar Merkez : Cihangir Mah. Petrolofisi Cd. Şehit Kom. Çvş. Murat Altıntaş Sk. No:17 - İSTANBUL - AVCILAR

Yakuplu Şubesi: Yakuplu Merkez Mah. Hakimiyet Cad. No:1/2 (Kaymakamlık Yolu Üzeri, Çuhadaroğlu Holding Karşısı) - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Mimaroba Şubesi : Ekinoba Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:19 D/1 (Pazaroba Yanı, Mado Karşısı) - İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE

Sektör: Ev Eşyaları

Sektör: Hizmet

Sektör: Mobilya Dekorasyon

Yetkili Kişi: Özgün Pultaş

Web Adresi: http://www.donatti.com.tr/

E-Mail: info@donatti.com.tr

Sosyal Medya'da Paylaş

Hakkında

 

Ticari faaliyetlerine 2007 yılında CANTAŞ HALI YIKAMA fabrikası ile başlayan firmamız;
Gelişimine, 2009 yılında CANTAŞ OFİS MOBİLYA satış,
2010  yılında CANTAŞ STOR PERDE imalat ve toptan satış,
2011 yılında DONATTİ PERDE perakende mağazacılık,
2013 yılında CANTAŞ KOT YIKAMA fabrikası ile devam etmiş...ve 2014 yılına gelindiğinde ise...
Genç, atak, işini seven, yeniliğe açık ve kendini sürekli geliştiren yöneticileri ile çok kısa sürede inanılmaz bir yükseliş gösterip, aynı zamanda da piyasadaki talepleri en iyi şekilde değerlendirerek İstanbul-Yakuplu‘da DONATTİ HOME DİZAYN markası ile ilk perakende ev konsept mağazasını müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

DONATTİ HOME DİZAYN mağazası kendine has konseptiyle modern mimarinin tüm olanakları kullanılarak ve en ince detaylar atlanmadan 1000 m2 lik tek katlı mağazasında müşterilerinin isteklerine anında cevap verebilmek, ferah, rahat ve konforlu bir ortamda huzurlu alışveriş yapabilmeleri için  özel olarak dizayn edilmiştir.

DONATTİ HOME DİZAYN mağazası Mobilya, Perde, Ev Tekstili, Yatak, Baza,  Halı ve Ev Aksesuarlarında müşterilerinin aradığı tüm ürünleri anında ve garantili olarak  bulup alabilmenin rahatlığını yaşatırken, satış sonrası hizmeti de ön planda tutmayı ilke edinmiştir.      

DONATTİ HOME DİZAYN tüm müşterilerinin huzurlu bir alışveriş yapabilmelerinin  yanı sıra yüzlerce ürünü, en kaliteli markaları, en uygun fiyatlara, en mükemmel  fırsatlar ile modern mağaza konseptinde müşterilerine sunma gayreti içerisindedir.   

DONATTİ HOME DİZAYN nakit, kredi kartı, taksitli alışveriş imkanlarıyla müşterilerine verdiği  mükemmel mağazacılık anlayışı yanında; daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; genç, dinamik, güler yüzlü, eğitimli ve işinin ehli personelleri ile mağaza sayısını hızla arttırarak, büyümesini devam ettirme amacındadır.   

Kısa sürede ulaştığımız bu noktanın başlangıç olduğunu biliyor ve işimize her zaman daha fazla yatırım yapmanın sözü ile, bizler için çok değerli olduğuna inandığımız müşterilerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz....

TANITIM BÜLTENİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.