İletişim Bilgileri

(0212) 880 8888

(0212) 856 0595

Meydan Led: Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. Perla Vista Residence A Blok Kat 6 Daire 42 Beykent - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Sektör: Basım Yayın Tanıtım

Sektör: Bilişim & Teknoloji

Yetkili Kişi: Ercan Albeniz

Web Adresi: http://www.meydanled.com.tr/

E-Mail: info@meydanled.com.tr

Sosyal Medya'da Paylaş

Hakkında

MEYDAN LED 

 

Meydan Led Medya Reklam Tic. ve Ltd. Şti ; Teknoloji, reklam ve organizasyon sektörünün önde gelen firmalarının kurucu ortaklarının bir araya gelerek medya ve reklam sektöründe yenilikçi projelerle Mart 2015 tarihi itibariyle faaliyete başlamıştır.

Kurumsal firmaların marka, ürün, kampanya ve reklamlarını bünyemizdeki açık hava reklamcılığı, iç mekan reklamcılığı, medya satın alma, led ekran projesi ve marka, reklam danışmanlığı gibi hizmetlerimiz ile hedeflenen başarıya ulaştırmaktayız.

Teknoloji ve reklamcılığın sürekli olarak geliştiği günümüzde firmamızın prensip olarak temelini “Yenilik” oluşturmaktadır. Yeni teknolojilerle yeni mecralar açarak “Yeni Reklam Yüzünüz” sloganıyla hizmetlerimize devam ediyoruz.

VİZYON

Meydan Led olarak Türkiye genelinde çeşitli merkezi noktalarda yeni projelere imza atıp medya ve reklam sektörlerinde geniş kitlelere ulaşan lider firma olmayı hedeflemekteyiz

MİSYON

Meydan Led olarak Led Ekran projelerimiz ve profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizi geniş kitlelere ve başarıya ulaştırıyoruz.

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.