İletişim Bilgileri

444 4 385

Beykent Era Kolejleri : Adnan Kahveci Mah. Çalışlar Cad. No:8 Gürpınar - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü Era Kolejleri: Sahil Mahallesi Anafartalar Sok. No.32 - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Esenyurt Era Kolejleri: Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Adnan Kahveci Bulvarı No.6/0 - İSTANBUL - ESENYURT

Sektör: Eğitim

Sektör: Okullar

Yetkili Kişi: Era Kolejleri

Web Adresi: http://www.erakolejleri.com/

E-Mail: info@erakolejleri.k12.tr

Sosyal Medya'da Paylaş

Hakkında

HAKKIMIZDA

4+4+4 eğitim sisteminin tüm basamaklarında bir ilke imza atan ERA Okulları, 4×5 İnovatif Eğitim Sistemini, öğrencilerine sunduğu Zihinsel Gelişim, Fiziksel Gelişim, Sosyal Gelişim, Psikolojik Gelişim ve Akademik Gelişim eğitim başlıkları altında özelleştirerek, gelecek odaklı bir bakış açısıyla yepyeni bir devri başlattı.

Ünvanı olan ERA ile Türkiye’de yeni bir dönemi, gelişim eğitimiyle yepyeni bir geleceği temsil eden ERA Okulları, 2016 – 17 öğretim yılında İstanbul genelinde 5’i Avrupa, 5’i Anadolu yakasında, Bursa kampüsü ve Sakarya kampüsü ile toplam 12 ayrı noktada eğitime devam ediyor.

Misyonumuz

Eğitimin sadece kalkınmanın bir şartı değil; toplum nezdinde araştırma ve gelişimin motor, bilginin ise hareketi sağlayan tekerlekler olduğu bir yaşam aracı olarak benimsetilmesi ve geliştirilmesidir.

Vizyonumuz

Eğitim, insanoğlunun mükemmelliği arayışındaki yegane manifestosudur.

BEYLİKDÜZÜ ERA OKULLARI KAMPÜS

2014-2015 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan ERA Okulları Beylikdüzü Kampüsü, 2.500 metrekare kapalı 1.000 metrekare açık alana sahip 20 dersliği, 480 öğrenci kapasitesi, uygulama atölyeleri, laboratuvarları, sosyal alanları ile ilkokul ve ortaokul düzeyinde Türkiye’nin ERA neslinin yetiştiği bir eğitim üssü olarak yapılandırıldı. Öğrenciler sadece teorik bilgiyi değil aynı zamanda sosyal alanlar, laboratuvarlar ve modern eğitim tesislerinde pratik bilgiyi de öğreniyorlar. İlkokul ve ortaokul düzeyinde eğitim vermektedir.

Adres : Sahil Mah. Anafartalar Sok. No.32 Beylikdüzü İstanbul

İletişim: 0212 854 11 21

BEYKENT ERA OKULLARI KAMPÜS

2015-2016 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan ERA Okulları Beykent Kampüsü, 8.500 metrekare kapalı, 2.700 metrekare açık alana sahip 37 dersliği, 900 öğrenci kapasitesi, uygulama atölyeleri, laboratuvarları, sosyal alanları ile ortaokul ve lise düzeyinde Türkiye’nin ERA neslinin yetiştiği bir eğitim üssü olarak yapılandırıldı. Öğrenciler sadece teorik bilgiyi değil aynı zamanda sosyal alanlar, laboratuvarlar ve modern eğitim tesislerinde pratik bilgiyi de öğreniyorlar. Ortaokul ve lise düzeyinde eğitim vermektedir. Sınıf mevcudu: 24 kişi

Adres : Adnan Kahveci Mah. Çalışlar Cad. No.8 Gürpınar Beylikdüzü İstanbul

İletişim: 0212 855 56 56

ESENYURT ERA OKULLARI KAMPÜS

2013-2014 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan ERA Okulları Esenyurt Kampüsü, 3.200 metrekare kapalı, 1.750 metrekare açık alana sahip 24 dersliği, 550 öğrenci kapasitesi, uygulama atölyeleri, laboratuvarları, sosyal alanları ile Anadolu Lisesi düzeyinde Türkiye’nin ERA neslinin yetiştiği bir eğitim üssü olarak yapılandırıldı. Öğrenciler sadece teorik bilgiyi değil aynı zamanda sosyal alanlar, laboratuvarlar ve modern eğitim tesislerinde pratik bilgiyi de öğreniyorlar. Sınıf Kontenjanı: 24 kişi

Adres : Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Adnan Kahveci Bulvarı No:6/0 Esenyurt İstanbul

İletişim: 0212 854 11 21

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.