İletişim Bilgileri

(0212) 885 6888

(0212) 789 2292

Avrupa Dil Eğitim Merkezi: Cumhuriyet Mah. Beycity Çarşı - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Sektör: Eğitim

Yetkili Kişi: Ali İhsan Özeroğlu

Web Adresi: http://www.avrupadilegitim.com/

E-Mail: beylikduzu@avrupadilegitim.com

E-Mail: catalca@avrupadilegitim.com

Sosyal Medya'da Paylaş

Hakkında

AVRUPA DİL EĞİTİM MERKEZİ

Profosyonel Eğitim

Artık Yabancı Dil Konuşabileceksiniz!

Avrupa Birliğinin ''Dil Eğtiimi''ne yönelik almış olduğu kararlar çerçevesinde işlevsel ve etkin bir dil eğitimini misyon edinmiş bir kuruluştur. Dil bilimci Akademisyenler, Anadil Eğitmenleri ve meslekte uzun yıllar eğitim - ögretim ihtisası olan öğretmenlerden oluşan kadrosu ile ''dil'' le ilgili tüm gereksinimlere cevap verecek bir donanımla hizmet sunmaya hazırdır. Sahip olduğu dinamik yaşam ortamında, değişikliklere hızla cevap verebilme yeteneğine sahip kurumumuzda;

Eğitim verdiğimiz yabancı diller arasında; İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Rusça bulunmaktadır. Ancak kurumumuz talep oluştuğu takdirde diğer Avrupa dillerinin yanı sıra uzak doğu dilleri ile ilgilenenler için Çince dil eğitimini de hemen başlatabilecek kapasitededir.

Eğitimin ''ticari'' boyunutu bir kenara bırakarak özellikle ''EĞİTİM'' boyutuna odaklanmış kurumumuz, şehit ve gazi çocuğu bursu açarak, ülkesi ve devleti için kendini feda edenlere vefa borcunu yerine getirmeye çalışırken diğer tarata M.E.B ile işbirliği içinde diğer vatan evlatlarımıza da çeşitli oran ve kontenjanlarda ''bursluluk'' imkanı tanımaktadır.

Hafta içi, hafta sonu ve akşam yürütülecek, teknolojinin en son imkanlarıyla desteklenen eğitim programlarıyla Avrupa Dil Eğitim Merkezi, bir dili öğrenmek ve geliştirmek isteyen tüm kesimlerin hizmetindedir.

  • İNGİLİZCE
  • ALMANCA
  • İTALYANCA
  • RUSÇA

K O N U Ş A B İ L İ Y O R U Z

ÜCRETSİZ SEVİYE TESPİT SINAVI İÇİN HEMEN ARAYIN

0212 885 6 888 - BEYLİKDÜZÜ ŞUBE

0212 789 2 292 - ÇATALCA ŞUBE

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.