İletişim Bilgileri

(0212) 886 3350

Üç Kardeşler : Spotçular Çarşısı - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Sektör: Mobilya Dekorasyon

Web Adresi: http://www.uckardesler.net/

E-Mail: info@uckardesler.net

Sosyal Medya'da Paylaş

Üç Kardeşler Büro Mobilyaları

Hakkında

Üç Kardeşler, ofis mobilyaları sektöründe 1960 yılı'ından bu yana imalat ve satış faaliyetini sürdüren köklü bir kuruluştur. 1990'lı yıllarda ise üretim parkurunu tamamen ofis mobilyaları üzerine çevirerek ihtisaslaşmış ve kurumsal bir yapıyla sektörde 22 yıldır varlığını sürdürmeye devam etmektedir.Üç Kardeşler, ofis mobilyaları sektöründe 1960 yılı'ından bu yana imalat ve satış faaliyetini sürdüren köklü bir kuruluştur. 1990'lı yıllarda ise üretim parkurunu tamamen ofis mobilyaları üzerine çevirerek ihtisaslaşmış ve kurumsal bir yapıyla sektörde 22 yıldır varlığını sürdürmeye devam etmektedir.Üç Kardeşler, ofis mobilyaları sektöründe 1960 yılı'ından bu yana imalat ve satış faaliyetini sürdüren köklü bir kuruluştur. 1990'lı yıllarda ise üretim parkurunu tamamen ofis mobilyaları üzerine çevirerek ihtisaslaşmış ve kurumsal bir yapıyla sektörde 22 yıldır varlığını sürdürmeye devam etmektedir.Üç Kardeşler, mobilya sektöründe 1960 yılı'ından bu yana imalat ve satış faaliyetini sürdüren köklü bir kuruluştur. 1990'lı yıllarda ise üretim parkurunu tamamen ofis mobilyaları üzerine çevirerek ihtisaslaşmış ve kurumsal bir yapıyla sektörde varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

Bugün 25.000 m2 kapalı alanda, 40'ı idari 235 uzman personel ile son teknolojiye sahip makina parkurunda "ofis mobilyaları" üretim yapan firmamız sektörde önemli bir konumdadır. 

Kalitesini ve standartlarını TSE ve ISO 9001 belgeleri ile belirleyen firmamız ülkemiz sınırlarını aşan ticaret boyutu ile bir büro mobilyaları sektöründe dünya markası olma yolunda hızla ve emin adımlarla ilerlemektedir...

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.