İletişim Bilgileri

(0212) 875 6261

Işıldak Kültür Sarayı : E-5 Karayolu Üzeri Haramidere Metrobüs Durağı Hasırcılar AVM Yanı - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Sektör: Hizmet

Sektör: Yeme İçme Eğlence » Düğün Salonları

Yetkili Kişi: Cemal Işıldak

Web Adresi: http://www.isildakkultursarayi.com/

E-Mail: info@isildakkultursarayi.com

Sosyal Medya'da Paylaş

Hakkında

IŞILDAK KÜLTÜR SARAYI 

Hakkımızda

İstanbul’da 1989 yılından beri sektörün öncülerinden olan firmamızın 2007 yılında kurmuş olduğu eşi benzeri bulunmayan özelliklere sahip Işıldak Kültür SARAYI yaptıkları organizasyonlar boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, 5 ayrı muhteşem salonda ihtişamlı düğünleri sizlerle paylaşmanın heyecanını duyar.

Misyonumuz

Kurulduğu günden itibaren düğün ve davet konusunda hizmet yapan güler yüzlü ve seçkin kadroya sahip olan firmamız; bölgenin Siyasi toplantıları, Düğün organizasyonları, Nişan organizasyonları, Sünnet organizasyonları, Kına Organizasyonları Balo organizasyonları, İslami esaslara uygun Düğünler, Alternatif programlar ve daha birçok özel organizasyon ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede düğün ve davet sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima Ekonomik fiyat VIP hizmet olmuştur.

Kalite

Organizasyonlarda başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan IŞILDAK KÜLTÜR SARAYI, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere hayallerin gerçeğe dönüştüğü mekanlarda bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Düğün ve Nikah Etkinlikleri

5 ayrı salonda hizmet veren Işıldak Kültür Sarayı, unutulmaz düğün ve nikah merasimi gerçekleştirmek isteyenler için vazgeçilmez bir mekan. Son teknolojiyle donanımlı salonlarda, modern ve prestijli dekorasyonu ve zengin menü seçenekleriyle gerçekleştireceğiniz düğünler bir ömür hafızalarda kalacak.

Sünnet ve Kına Etkinlikleri

Sünnet ve kına davetlerindeki program ve içerik müşterilerimizden gelen özel talepler doğrultusunda oluşturulmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti esas alan profesyonel ekibimizle sizlere ve tüm misafirlerimize unutulmaz bir gece yaşatıyoruz.

Şirket Yemekleri Siyasi ve Vakıf Etkinlikleri

Işıldak Kültür Sarayı, düğün, sünnet ve dernek etkinlikleri için de ideal bir mekan. Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Nezih bir ortamda gerçekleştirilen bu etkinlikler sonucunda davetliler memnun bir şekilde ayrılıyor.

Alternatif Programlar

İslami esaslara uygun düğünler, Kur’ an-ı Kerim ve dini sohbet, Tasavvuf müziği, Semazen gösterisi, Tiyatro gösterileri, Parodiler, skeçler, Palyaçolar, Kına organizasyonu için bayan ekip Yöresel folklor ekibi salonlarımız alkolsüzdür. Fuaye alanları, bebek bakım odaları, bay-bayan mescitler ve otopark bulunmaktadır. 30 yıllık bir tecrübesiyle sektörün öncülerinden Işıldak Kültür Sarayı, alternatif program seçenekleriyle etkinliklere zenginlik katıyor.

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.